O nas

Witamy serdecznie w MissFIT – Strefie Aktywnych Kobiet

MissFIT to miejsce aktywnego wypoczynku dla kobiet. To nie tylko klub fitness i siłownia, to kompleksowe miejsce dla kobiet, w którym każda z nas, znajdzie dla siebie coś, co da jej siłę, dobre samopoczucie i pewność siebie w życiu codziennym. Dla jednych z nas będzie to aktywność fizyczna, dla drugich regeneracja w saunie, solarium czy podczas masażu a dla innych drobne zabiegi upiększające.

Dzięki temu, że w MissFIT kadrę i klientelę stanowią wyłącznie kobiety, daje to większości z nas poczucie większej swobody, bezpieczeństwa a czasem i wsparcia, ponieważ miejsce to jest okazją do wymiany poglądów i doświadczeń także z innymi kobietami. Naszą kadrę stanowią wykształceni Trenerzy Personalni, Instruktorzy Fitness, Fizjoterapeuta i Dietetyk, zapewniając wam profesjonalną wiedzę i rozsądne podejście by mądrze zadbać o zdrowie, kondycję, figurę i dobre samopoczucie.

Z myślą o młodych mamach, w klubie znajduje się również kącik dla dzieci a także organizowane są dla nich zajęcia sportowo-rekreacyjne, po to, by w jednym czasie mama i dziecko mogli oboje aktywnie spędzić swój czas.

Zapraszamy do MissFIT Strefy Aktywnych Kobiet – miejsca, które powstało z pasji i potrzeby Kobiety-Mamy do aktywności fizycznej, potrzeby aktywnego wypoczynku w komfortowych warunkach uwzględniających kobiece potrzeby i troski, a także w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Serdecznie zapraszam,
Katarzyna Porc

 

Kadra


Media o MissFIT

TV ZAGŁĘBIE DZIENNIK ZACHODNI DZIENNIK ZACHODNI

Ukazał się artykuł o zajęciach Pole Dance (taniec na rurze) organizowanych w Miss-Fit (czytaj artykuł…)

30.06.2012

 

Ukazał się artykuł o bieżących Trendach Fitness i Siłowni, które są aktywizowane również w Missfit. (czytaj artykuł…)

20.12.2013