Dziennik Zachodni – MissFIT – Kasia Porc nominowana do tytułu Osobowości Roku 2017 !

„Koniec roku i początek nowego to czas podsumowań i rankingów. Jak co roku „Dziennik Zachodni” nagrodzi osoby, które w 2017 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności. Zgłoś kandydatów do prestiżowego tytułu Osobowość Roku 2017. Laureatów wybiorą Czytelnicy.”

Nominowana została nasza BiznessWOMAN Kasia – założycielka, opiekunka i MissBOSS w klubie Fitness tylko dla kobiet MissFIT (STrefa Aktywnych Kobiet) !
Sama nie wie, kto jest sprawcą tego „zamieszania” i kto wpisał ją na listę nominacji, jednak wszystkie wiemy, że zasłużenie i z pewnością już niedługo otrzyma ona Statuetkę Osobowości roku 2017! 🙂 

GŁOSUJEMY WYSYŁAJĄC SMS’y pod nr 72355 o treści BD.2

„Katarzyna Porc, właścicielka MissFIT, nominowana za to, że założyła kilka lat temu siłownię tylko dla kobiet. To tu matki mogą przyjść z dziećmi, które gdy mamy ćwiczą bawią się i uczestniczą w zajęciach tanecznych. To w tym miejscu nic co kobiece nie jest obce”

Głosowanie w miastach i powiatach będzie trwać od 5 do 31 stycznia do godziny 22.00

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-powiat-bedzinski-wyniki,12822022/


Z góry i w imieniu Nominowanej pięknie Dziękujemy :* :*

Komentarze