***DNI OTWARTE 2017*** … i poo .. ;)

W zeszłym tygodniu miałyśmy w klubie jedno jedyne w roku takie wydarzenie! Na przełomie września i października odbyły się Dni Otwarte MissFIT, a razem z nimi prezentacje kilku nowych TRENDÓW treningowych/fitness oraz powakacyjna reaktywacja Programu Aktywna Mama+Aktywne Dziecko

Przez cały okres trwania Dni Otwartych – 25-30 września, mogłyście wypróbować zupełnie bezpłatnie wszystkie nasze nowe perełki oraz zgarnąć super wejściówki na regularne zajęcia, te już dobrze Wam znane i chętnie uczęszczane. Czekały na Was również inne atrakcje, nagrody oraz konkursy między innymi od dziewczyn z odzieżowej marki sportowej Chilli CO, czy firmy Avon.
A już w tym tygodniu odbędzie się LOSOWANIE nagród wśród tych Pań, które w trakcie trwania Dni Otwartych zakupiły u Nas swój pierwszy karnet!
Śledźcie nas zatem pilnie na facebook’u, bo kto wie .. może to właśnie TY wygrasz jedną z tych niesamowitych nagród?!
Poniżej krótkie video-relacje Dni Otwartych i NOWOŚCI, które już na stałe zawitają w naszym grafiku 😉 Dziękujemy Wam za przybycie oraz naszym partnerom za wsparcie i stworzenie całego tego zamieszania! Do zobaczenia za rok!

Fabryka Wizażu
Fotosiek
Chilli CO

 

 

Komentarze